GündemKırıkkaleManşet

‘Paylaşmak isteyen parmak kaldırsın’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de, Gürler İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri “Değerler Eğitimi” projesi kapsamında kendi aralarında topladıkları yardım paketlerini Ahılı Köyü Orta Okuluna teslim ettiler.

KARDEŞ OKULA YARDIM

Gürler İlkokulu 3-B sınıfı öğretmeni İlknur Başar, öğrenciler ve aileleri, “Değerler Eğitimi” projesi kapsamında “Paylaşmak İsteyen Parmak Kaldırsın” sloganıyla topladıkları yardımları kardeş okul olarak seçtikleri merkez Ahılı Köyü Orta Okulundaki öğrencilere dağıtılmak üzere Okul Müdürü Sami Yanık’a teslim ettiler. Gürler İlkokulu 3-B sınıfı öğrencilerinden Buket Bozdemir arkadaşları adına yaptığı açıklamada, amaçlarının sınıf olarak topladıkları okul eşyalarını kardeş okul seçilen Ahılı Orta Okulunda öğretim gören maddi imkanı yetersiz arkadaşları ile paylaşmak olduğunu söyledi.

KIRTASİYE VE GİYSİ YARDIMI

Gürler İlkokulu Müdürü Necati Baştuğ ise 3-B sınıfı öğretmeni İlknur Başer, öğrencileri ve velilerinin Değerler Eğitimi Projesi kapsamında kırtasiye ve giysi gibi çeşitli eşyalardan oluşan yardım paketlerini Ahılı Orta Okulu öğrencilerine dağıtılmak üzere teslim ettiklerini söyledi. Değerler Eğitimi Projesi kapsamında örnek bir çalışma düzenledikleri için teşekkür eden Ahılı Orta Okulu Müdürü Sami Yanık ise öğrencilerin kendilerine paylaşma duygusunu hatırlattıklarını söyledi.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu