Bahşili

Problemlere ayrım yapmadan yaklaşıyoruz

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Vali Yunus Sezer, ilçe programları kapsamında Bahşili İlçesine ziyarette bulundu. Ziyaretinde meclis üyeleri ve muhtarlarla bir araya gelen Vali Sezer, problemlerin çözümü noktasında hiçbir ayrımın yapılmadığını söyledi.

 

İLÇE İSTİŞARE TOPLANTISI

İlçeye gelişinde Kaymakam Zikri Şahin ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Yunus Sezer, programına Kaymakamlık ziyaretiyle başladı. Vali Sezer, daha sonra Bahşılı Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Şehit Yusuf Alsancak Ortaokulu Toplantı Salonunda; il ve ilçe yöneticileri, il genel meclis üyeleri ve muhtarların katıldığı İlçe İstişare Toplantısına başkanlık eden Vali Yunus Sezer, ilçe ve köyler de neler yapılabilir? Öncelikle bunları tespit edip çalışmaların bu yönde sürdürüleceğini belirtti.

 

ŞAHİNTEPE BÖLGESİNDE İNCELEME

İlçe toplantılarının altıncısının Bahşili ilçesinde gerçekleştirildiğini kaydeden Vali Sezer, ortaya konulan çalışma anlayışı ile problemleri hiçbir ayrım yapmadan Kırıkkale’nin problemi olarak ele aldıklarını söyledi. Toplantının devamında il genel meclis üyeleri ile köy ve mahalle muhtarları söz alarak talep ve isteklerini dile getirdiler. Toplantı görüş ve önerilerin sunulmasıyla sona erdi. Toplantı sonrası Şahintepe Bölgesinde incelemelerde bulunan Vali Sezer, yetkililerden bilgi aldı.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x