Kültür Sanat

Rahmi Pehlivanlı Anılacak

Kırıkkale’nin medar-ı iftarı ve dünyada 'Kralların Ressamı' olarak tanınan Rahmi Pehlivanlı'nın vefatının 29. yıl dönümü olan yarın ,İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından eserlerinin sergilendiği Keskin ilçesindeki evinin önünde anma etkinliği ve sonrasında Sevgi Yolu’nda Resim Sergisi düzenlenecek.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin medar-ı iftarı ve dünyada ‘Kralların Ressamı’ olarak tanınan Rahmi Pehlivanlı’nın vefatının 29. yıl dönümü olan yarın ,İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından eserlerinin sergilendiği Keskin ilçesindeki evinin önünde anma etkinliği ve sonrasında Sevgi Yolu’nda Resim Sergisi düzenlenecek.

ÇOK İYİ BİR ÖRNEKTİR

“Kralların Ressamı” namı ile dünyanın tanıdığı Rahmi Pehlivanlı’yı 29. ölüm yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve şükranla anılacak. Keskin’den, saraylara uzanan hayat hikâyesi ile Kırıkkale’nin insanına ilham kaynağı olan Rahmi Pehlivanlı Anadolu insanının istediği zaman her alanda yüksek başarılar elde edebileceğini göstermesi açısından çok iyi bir örnektir. Gerçekleştirilecek anma programı ve Resim Sergisi sadece bir görevi yerine getirme değil, herkesin her alanda başarılı olabileceği gerçeğini hatırlatması açısından önemlidir.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x