Sağlık

Sağlık Çalışanları Yangın Tatbikatı Yaptı

Kırıkkale’de sağlık çalışanlarına Kırıkkale Belediyesi İtfaiye ekiplerince yaptırılan yangın tatbikatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de sağlık çalışanlarına Kırıkkale Belediyesi İtfaiye ekiplerince yaptırılan yangın tatbikatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.
İl Sağlık Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) ve Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ortak yangın tatbikatı düzenledi. Tatbikat öncesi itfaiye ekipleri, TSM, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) personellerine teorik eğitim verdi. Daha sonra katılımcılarla birlikte yangın tatbikatı uygulamalı olarak yapıldı. İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Sağlık Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) ve Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin ortak düzenlediği yangın tatbikatı başarılı bir şekilde tamamlandı. Müdürlüğümüz, TSM, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) personellerinin katılımları ile gerçekleştirilen tatbikat öncesinde katılımcılara itfaiye personelleri tarafından teorik eğitim verildi. Eğitimin ardından tüm katılımcılarla birlikte yangın tatbikatı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi” denildi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x