Gündem

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı İnan’dan Rektör Aslan’ı Ziyaret Etti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan’ı makamında ziyaret etti.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Ziyarette Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Osman Savaş ve Yardımcısı Fuat Şimşek, KOP Başkanı Dr. Murat Karakoyunlu, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, KOSGEB Kırıkkale İl Müdürü Köksal Özen, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Okan Şahin, Genel Sekreterimiz Dr. Öğr. Üyesi Şevket Evci yer aldı.

Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Kırıkkale Üniversitesi’nde farklı alanlarda çalışmalar yapan akademisyenlere verilere ulaşma noktasında kolaylık sağlayan önemli protokollerde beraber çalışmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Rektör Aslan, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan’a şehrimizin sembollerinden olan Çeşnigir Köprüsü’nün resmedildiği çini çalışmasını hediye etti.

 

 

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu