Siyaset

ŞER ODAKLARI DERSİNİ ALACAK

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de seçim çalışmalarına katılarak adaylara destek isteyen Spor Bakanı Kasapoğlu;

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kırıkkale’ye gelerek, Karakeçili, Bahşılı ve Hacılar’da seçim ziyaretlerinde bulundu. Düzenlenen açık hava toplantılarına katılan Bakan Kasapoğlu Ak Partili belediye başkan adaylarına destek istedi.

 

KIRIKKALE’YE GELDİ

Yerel seçimde son haftaya girilirken, Kırıkkale’nin önceki akşam sürpriz bir ziyaretçisi vardı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, önceki akşam Kırıkkale’ye gelerek, Karakeçili,  Bahşılı ve Hacılar’da seçim ziyaretlerinde bulundu ve partisinin adaylarına destek istedi. ençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Yeni Zelanda’daki Müslüman kardeşlerimizi camide şehit eden o hain bile Türkiye’yi diline dolamış. İnşallah 31 Mart’ta vereceğimiz oylarla, o güçlü destekle o haine ve hainin destekçisi İslam ve Türk düşmanlarına en güzel dersi hep birlikte vereceğiz.” dedi. Kasapoğlu, Hacılar beldesinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Türkiye’ye diz çöktürmek isteyenlerin olduğunu, ülkenin kalkınmasını, ilerlemesini istemeyenlerin olduğunu söyledi.

 

HEP BİRLİKTE DERS VERECEĞİZ

Bakan Kasapoğlu, “Bunlara inat 31 Mart akşamına kadar çok çalışacağız. Şer odaklarına 31 Mart akşamı güzel bir ders vereceğiz inşallah. Ciddi bir Osmanlı tokadı atacağız inşallah. 6 günümüz var. 6 gün boyunca çok çalışacağız. Bir hafta daha çalışacağız. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Gönlümüzü herkese açacağız. Gönüller kuracağız. Millete efendi değil, güçlü bir destekle başkanımızı seçeceğiz. Ülkemizin düşmanları her yerde var. Yeni Zelanda’daki Müslüman kardeşlerimizi camide şehit eden o hain bile Türkiye’yi diline dolamış. İnşallah 31 Mart’ta vereceğimiz oylarla, o güçlü destekle o haine ve hainin destekçisi İslam ve Türk düşmanlarına en güzel dersi hep birlikte vereceğiz” ifadesini kullandı.

 

TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAYA DEVAM

Kasapoğlu, daha sonra Karakeçili ilçesinde düzenlenen mitinge de katıldı. Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada ise Karakeçili insanının yiğitliğini, mertliğini tüm dünyanın bildiğini söyledi. AK Parti’nin kadrolarının millete efendi değil hizmetkar olmak için görevlere geldiğini belirten Kasapoğlu, “İnşallah hizmetkar olma anlayışıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı ve belediyeler olarak gece gündüz demeden, dur durak bilmeden üretmeye, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Gençlerimizin, kadınlarımızın ve yarınlarımızın ihtiyacı neyi gerektiriyorsa onu yapacağız inşallah. Türkiye her zaman birileri için engel olmuştur, tehdit olmuştur şer odakları için. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu onların hiçbir zaman hoşuna gitmedi. Her zaman onu tökezletmeye, durdurmaya, engellemeye ve yok etmeye çalıştılar. Ancak bu aziz, mert ve asil millet her zaman milli iradenin yanında yer aldı.”

 

 

HACILAR ZİYARETİ

Ziyaret konusunda bilgi veren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Hacılar Coşkulu… HACILAR Hazır. Hacılar tamam inşallah. Hacılarlı hemşehrilerimizin coşkusu, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu mutlu etti, bizleri gururlandırdı. Hacılar’da bir kez daha AK Parti kazanacak, Hacılar’da bir kez daha samimiyet ve gayret kazanacak” dedi. Hacılar’da vatandaşlara hitap eden Bakan Kasapoğlu, seçimin önemini anlattı ve herkesin AK Parti’ye destek olmasını istedi.

 

KARAKEÇİLİ ZİYARETİ

Daha sonra beraberindekilerle Karakeçili ilçesine geçen Bakan Kasapoğlu burada da ilçe sakinlerine hitap eden bir konuşma yaparak, seçimin önemini anlattı ve partisinin adayına destek istedi. Karakeçili ziyareti konusunda da bilgi veren İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Maşallah Karakeçili… Karakeçili bizi bir kez daha tüm samimiyeti ve coşkusu ile karşıladı. Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu hemşehrilerimizle buluştu. Karakeçili tamam inşallah” dedi. Bakan Kasapoğlu, Karakeçili ziyaretinin ardından Ankara’ya döndü.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı