GündemManşetSiyaset

‘Tarihin en büyük oyunu alacağız’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti teşkilatı ile adayların bir araya geldiği toplantıda açıklama yapan Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı, “Kırıkkale’mizin iyi bir noktaya taşınması için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Hepimiz Kırıkkale’mizde yaşıyoruz. Hepimiz Kırıkkaleliliyiz. Burada doğduk, burada ekmeğimizi kazanıyoruz” dedi.

SANDIK GÖREVLİLERİ TAMAM

Toplantının amacının adaylarla teşkilatı buluşturmak olduğunu ifade eden İl Başkanı Mehmet Demir, “Adaylarla teşkilatımızı buluşturduk. Diğer ilçe başkan adaylarımız da belli olsun daha kapsamlı ve daha büyük bir salonunda toplantı yapacaz. Biz en büyük partiyiz, girdiğimiz seçimleri alabilecek güçteyiz. Sandık görevlilerini ayarlamış durumdayız. 505 sandık bulunuyor ve biz sandıkları tekrar gözden geçireceğiz. Sandıklar çok önemli çünkü 505 sandık var ve her sandıkdan 1 oy kaybolsa 505 oy demek bu çok büyük bir kayıp olur. Türkiyenin AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a İhtiyacı var” dedi.

YARDIM TIRLARI HAKKINDA KONUŞTU

Demir, Suriye’ye giden yardım tırları hakkındaki gündeme de değindi. Demir, “Suriye’ye yolladığımız tırlarda sanki silah ve mühimmat var gibi yansıtanların ellerini vicdanlarına koymalarını istiyorum ve onları Allah’a havele ediyorum. Hepimiz AK Parti’yi dahada güçlendirip 30 Mart’ta daha iyi netice için çalışacağız. Bu çalışmalar ülkemiz ve Kırıkkale’miz için olacak” şeklinde konuştu. Toplantıda Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı’da bir konuşma yaparak süreci değerlendirdiler.

‘TARİHİN EN BÜYÜK OYUNU ALACAĞIZ’

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Mehmet Saygılı, basın açıklamasının ardından partililerle seçim bürosuna geçen Saygılı, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılandı. Partililerin, ‘Başkan Saygılı’ tezahüratları eşliğinde karşılanan Saygılı, partililerin teveccühlerinden memnun olduklarını söyledi. Yeni dönemde Kırıkkale’nin hizmetlerle bir basamak daha iyi yere geleceğini belirten Saygılı, yeni dönemde Kırıkkale’nin marka şehir haline geleceğini söyledi. Kırıkkale tarihinin en büyük oyunu alarak başkanlığa gelmek istediğini belirten Saygılı, parti il teşkilatıyla gece gündüz çalışarak bunu başaracaklarını bildirdi.

‘BAYRAK YARIŞI’

Başkan olması durumunda, kapsamlı bir çalışma modeli, proje üretme sistemi ile şehri iyi bir noktaya getireceğini belirten Saygılı, kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Saygılı konuşmasının devamında “Bu bir süreç ve bayrak yarışıdır. Sayın başbakanımız aday olmamız konusunda irade gösterdiler. İnşallah sizleri bütün arkadaşlarımızı halkımızı hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde yine toplumun her kesimini kucaklayarak bütün Kırıkkaleli hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. 30 Mart’ta bu yetkiyi halk siyasi irade olarak bize vermeye devam ederse bizde onların emrinde olmaya devam edeceğiz. Kırıkkale ne zaman kucaklaşırsa hizmetin içerisinde kendini buluyor. İnşallah bundan sonraki süreçte Kırıkkale hizmet kervanı içinde kendini bulacak. Hizmetin karşılığının alındığını bu görüntüler ortaya koyuyor. “dedi.

‘VATANDAŞLARI BİR BİR DİNLEYECEĞİZ’

Saygılı, Kırıkkale’nin belli başlı tüm toplumu ilgilendiren sorunlara yönelik adımlar atılacağını belirterek, “Şehrimiz de tüm vatandaşlarımızın gerekirse bir bir dinleyeceğiz. Bu görüşmeler neticesinde vatandaşlarımızın ortak kanaatleri doğrultusunda projeler üreteceğiz. Kırıkkale’mizin iyi bir noktaya taşınması için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Hepimiz Kırıkkale’mizde yaşıyoruz. Hepimiz Kırıkkaleliliyiz. Burada doğduk, burada ekmeğimizi kazanıyoruz. İnşallah Kırıkkale için hayırlısı olacak. Temennimiz bu yönde” dedi. Saygılı, Kırıkkale için projelerinin de önümüzdeki günlerde açıklanacağını bildirdi.

 

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
saa
saa
21 Ocak 2014 23:17

Seçilirseniz iyi

Ahmet
Ahmet
21 Ocak 2014 18:35

Çamurdan kurtulacak mıyız? Yoksa çamur deryasında bayrak yarışı mı yapacağız. Saygılarımla

ahmet hancı
21 Ocak 2014 17:55

Sandıktan oy kaybolma işini iyi bildiği için parti önlemini almaya çalışıyor. Kırıkkale 2009 seçimlerinde yaşananları tüm kırıkkale biliyor…

Başa dön tuşu