Delice

Tekbıyıkoğlu, cemevlerini ziyaret etti

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Delice ilçesine bağlı Meşeyayla ve Küçükafşar köylerindeki cemevlerinde incelemelerde bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Delice ilçesine bağlı Meşeyayla ve Küçükafşar köylerindeki cemevlerinde incelemelerde bulundu.

BİRLİKTE YAPACAĞIZ

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Meşeyayla köyünü ziyaret eden ve köy konağında vatandaşlarla sohbet eden Tekbıyıkoğlu, ardından yapımı tamamlanma aşamasına gelen cemevinde incelemelerde bulundu.Küçükafşar köyündeki cemevini de ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu, köy konağında vatandaşlarla bir araya geldi.Tekbıyıkoğlu, önceki yıllarda kuraklık yaşandığını ancak bu sene kar yağışının bol olduğunu belirterek, “İnşallah ürünleriniz bereketli olur. Yollarımızı gelirken gördüm, çok güzel yollar yapılmış. Bu yıl da diğer köylerimizin çalışmalarına başlayacağız. En çok nereden istifade edilecekse oradan başlayarak bütün köylerimizin çalışmalarını bitireceğiz. Bütçe imkanlarını artırarak elimizden geleni arkadaşlarımızla birlikte yapacağız.” diye konuştu.Vali Tekbıyıkoğlu’na, Delice Kaymakamı Muhammed Burak Akköz, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Çaykara, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan da eşlik etti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bu Habere de Göz Atın!
Kapalı
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x