Bahşili

Topal Dede Türbe Yolu Programa Alındı

Bahşılı ilçesindeki Topal Dede Türbesi yolu 2022 yılı yatırım programına alındı. Bu yıl içinde yolun yapılması planlanıyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bahşılı ilçesindeki Topal Dede Türbesi yolu 2022 yılı yatırım programına alındı. Bu yıl içinde yolun yapılması planlanıyor.

BAŞKAN TEKİN DUYURDU

Bahşılı ilçesindeki Topal Dede Türbesi yolu 2022 yılı yatırım programına alındı. Bu yıl içinde yolun yapılması planlanıyor. Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’nun yaptığı görüşmeler neticesinde yolla ilgili çalışmanın bu yılın programına dahil edildiğini Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin duyurdu. Başkan Tekin, konuyla ilgili açıklama yaptı ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Tekin, açıklamasında, “Sayın Valimiz Bülent Tekbıyıkoğlu’nun yapmış olduğu görüşmeler neticesinde Topal Ahmet dede Hz yolunun asfaltlaması 2022 yılı programına alınmıştır, desteklerinden dolayı sayın Valimize ilçemiz adına şükranlarımı sunarım” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx