Manşet

Terör hain yüzünü bir kez daha gösterdi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Meclis Başkanı Sadık Bildik ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu ziyaret ederek hem taziyelerini iletti, hem de Çorumlu’ya hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

POLİS VE ASKERİMİZİN YANINDAYIZ
Kısa bir süre önce Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mahmut Çorumlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Meclis Başkanı Sadık Bildik ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul’da Çevik Kuvvet Polislerine yönelik hain saldırıda hayatlarını kaybeden şehitler için de taziyelerini iletti.  İstanbul ve Kayseri’de ülkemizin güvenlik güçlerine karşı meydana gelen hain saldırıları kınadıklarına işaret eden Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer “Bu alçak saldırılar terörün, vahşi, hain ve insanlık dışı yüzünü bir kez daha göstermiştir” ifadesini kullandı.

ÜLKEMİZ ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR
Başkan Sümer “Ülkemizin birlik, beraberlik ve huzurunu hedef alan bu tür hain saldırılar karşısında, milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde sonuna kadar dimdik duracaktır. Ülkemiz zor günlerden geçtiği şu günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Kırıkkale Ticaret Borsası olarak başta Polis ve Askerimiz olmak üzere tüm güvenlik güçlerimizin her zaman yanında olmaya, onlara her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Şer odakları ile mücadele eden güvenlik güçlerimize Allah tekrar böyle bir acı yaşatmasın” dedi. Başkan Sümer Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Çorumlu’ya da yeni görevinde başarılar diledi.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x