GündemManşet

Toplumun her alanında varız 

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Hukuki Araştırmalar Derneği Kırıkkale Temsilcisi Av. Ömer Öztürk, Vali M. İlker Haktankaçmaz’ı makamında ziyaret etti. Temsilci Öztürk, Huder’in Kırıkkale ilinde de var olduğunu belirtti.

GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ
Temsilci Öztürk, HUDER Kırıkkale olarak etkinlikleri ve Türkiye’de etkin bir STK olan HUDER’ in misyonu ve vizyonu hakkında bilgi verdi. 70’den fazla ilde temsilcilik ve şubeleri olduğunu dile getiren Öztürk, Huder’in Kırıkkale ilinde de var olduğunu hedeflerinin 81 vilayete ulaşarak böylesi etkin bir derneğin toplumun her alanında olması gerektiği yönünde olduğunu belirtti.

TEŞEKKÜRLER EMNİYET
Teşkilat çalışmalarının sürdüğünü belirten Öztürk, “En kısa süre de toplumu ilgilendiren ana konular üzerinde güzel organizasyonlara temsilcilik olarak imza atacağız. Bu husus üzerine Valilik ile birlikte çalışma yapılacak konular üzerine HUDER olarak katkı sağlamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda Kırıkkale’de Uyuşturucuya göz açtırmayan Emniyet Teşkilatını tebrik ederiz. Bu konu da Valiliğin çalışmalarından memnuniyet duyuyoruz. Uyuşturucu toplumun kanayan en büyük yaralarından birisidir. Bu konu da HUDER Kırıkkale olarak da faaliyet göstereceğiz”

BERABERLİĞİMİZ BOZULMAYACAK
Öztürk HUDER Kırıkkale olarak Ülkemizde yaşanan son terör saldırılarını kınadığını, lanetlediğini belirterek milletimizin birlik ve beraberliğini hiçbir saldırının bozamayacağını dile getirdi. Tüm bu saldırıların safları sıklaştırmaktan öteye gidemeyeceğini söyleyen Öztürk tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kalanlarına sabır dileklerini dile getirdi. Son olarak HUDER Kırıkkale olarak toplum nazarında etkinliğinin görülmesi amacı ile bilhassa hukuk alanı olmak üzere toplumun ihtiyaç duyduğu her alanda olduklarını söyleyerek bu konuda valilik ile sürekli temasta olmak istediklerini söyledi. Ziyarete Kırıkkale Temsilcisi Av. Ömer Öztürk’ün yanı sıra Başkan Yardımcıları Av. Hakan Kurt ve Av. Yunus Erol katıldı.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x