Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Delice

Turgut Özdem: “Siyasi hokkabazlıklara değil, hizmete ihtiyaç var!

Yeniden Refah Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Turgut Özdem, ilçede seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Delice’ye olan sevdalarının çok büyük olduğunu vurgulayan Özdem, “Delice’ye büyük yatırımları biz yaptık, yine biz yapacağız” dedi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yeniden Refah Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Turgut Özdem, ilçede seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Delice’ye olan sevdalarının çok büyük olduğunu vurgulayan Özdem, “Delice’ye büyük yatırımları biz yaptık, yine biz yapacağız” dedi

VERDİĞİMİZ SÖZLERİN HEPSİNİ YAPTIK

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Yeniden Refah Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Turgut Özdem, ilçede vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bir törenle seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Bundan 10 Yıl önce belediye seçimleri için karşınıza ilk kez ‘Genç Başkan Yeni Delice’ diyerek çıkmıştık. Karşımızda da iki tane aday vardı; zamanın belediye başkanı ve iktidar partisinin adayı. Benimse hayallerim ve inancım vardı. Yapabileceğime inandığım her şeyi vaat ettim, tüm vaatlerimi de Allah’ın izni ile sizin verdiğiniz güçle gerçekleştirdim.

BORÇSUZ BİR BELEDİYE OLUŞTURDUK

“Biliyorsunuz yönetimimizin ilk dönemleri büyük ölçüde geçmişin eksiklerini telafi etmekle geçti. 1 milyon liralık bütçeyle, bütçenin 15 katı bir borç içindeki Belediyeyi devraldık ve bugünlere hep birlikte ulaştırdık. Ben bilirim demeden, en doğrusunu istişare ederek bulacağımızın bilinciyle hareket ettik, ve Borçsuz kendi öz kaynaklarıyla yatırım yapabilen bir belediye haline getirdik.

2.jpg

OY KAYGISI GÜTMEDEN HİZMET ETTİK

Delicemizdeki değerleri nasıl gün yüzüne çıkartabiliriz? Her iki dönem başkanlık sürecimde de bu soruların cevabını layıkıyla verebilmek için uğraştım. Sizlerin hayatını güzelleştirmek, refahını artırmak, yüzünü güldürmek için uğraştım. Kolay olmadı. Bu süreçlerde ötelendik, yalnız bırakıldık ama hak bildiğimiz mücadeleyi verdik. Her uyandığımız yeni günde ilçemizdeki değişime birlikte tanıklık ettik. Kimseyi ayırmadan, nefret söyleminde bulunmadan oy kaygısı gütmeden hizmet ettik. Elbette biz kimin ne yaptığına, ne dediğine, ne söylediğine aldırmadan sadece kendi işimize bakıyoruz. Delicenin siyasi hokkabazlıklara değil, hizmete ihtiyacı var. Yapacağımız çok hizmetler olduğu için, verdiğimiz sözler olduğu için yeniden aday olduk” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x