Kırıkkale

Türk milleti 15 Temmuz’da bir destan yazmıştır

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Tolgahan Toraman 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının ikinci yıldönümü dolayısıyla bir açıklamada bulunarak “Tarihin tozlu raflarında destanları, başarıları, zaferleri ile dünyayı titreten yüce Türk Milleti 15 Temmuz 2016 yılında bir destan daha yazmış şanlı tarihine bir zafer daha eklenmiştir” ifadesini kullandı.

TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ BİR CESARET ÖRNEĞİ

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Tolgahan Toraman açıklamasının devamında “FETÖ’nün emirleri ile devletimizin üniforması altına gizlenmiş hainler yine devletimizin kahraman evlatlarına kurşun sıkmış Türkiye BüyükMillet Meclisini bombalamış,  Gölbaşı Özel Hareket Daire Başkanlığı bombalanmış kahraman yiğitler şehit edilmiş. Milletin Meclisi yok edilmeye çalışılmıştır. Tarihte görülmemiş bir cesaret örneği gösteren Milletimiz kurşunların önüne atlamış tonlarca ağırlıkta tankları yıkılmaz iradesiyle durdurmuştur. Unutulmamalıdır ki darbe girişiminin duyulmasının ardından MHP Genel Merkezine gelerek tüm Işık’ları yaktıran dik duruşu ve cesareti ile ilk açıklamayı yaparak darbeye karşı olduğunu söyleyen Liderimiz, Büyüğümüz Türkmen Bey’i Sayın Devlet Bahçeli Bey 15 Temmuz darbe girişiminin kahramanlarından birisidir. Bizler her ne şart altında olursa olsun devletimizin Milletimizin yanında hainlere karşı dimdik duracağımızı haykırıyoruz. Darbe girişiminde Şehit olan kahramanlarımıza Allahtan rahmet diliyor Gazi olan vatandaşlarımıza minnetlerimi sunuyorum” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx