Gündem

Ülkü Ocaklarından Alparslan Türkeş kampı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından Irmak Köyünde Alparslan Türkeş kampı gerçekleştirildi. 3 gün süren kampın kapanış gününe katılan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz gençlere Alparslan Türkeş’in ‘Sizler birer Türk Bayrağısınız Bayrağı yere düşürmeyin lekelemeyin’ sözünü hatırlattı.

EĞİTİMLER VERİLDİ

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından Irmak köyünde gerçekleştirilen kamp programı sona erdi. 3 gün süren kampa 50’nin üzerinde genç katılırken, 18 ayrı çadır kuruldu. Kampta, uyuşturucu ile mücadele kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından slayt gösterisi ve bilgilendirme semineri, İlkyardım ve afet arama kurtarma semineri, Oryantirik eğitiminin yanı sıra değerler eğitimi, hoşgörü ve hayvan sevgisi eğitimi ve sabah, akşam olmak üzere doğa yürüyüşleri yapıldı. Kampın kapanışı Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz tarafından gerçekleştirildi. Ülkücü gençlere tavsiyelerde bulunan Genel Başkan Kılavuz, böylesine geniş kapsamlı bir programdan duyduğu mutluluğu dile getirerek Ocak gençlerine Alparslan Türkeş’in “Sizler birer Türk Bayrağısınız Bayrağı yere düşürmeyin lekelemeyin” sözünü hatırlatarak Ülkü Ocaklarının Uyuşturucu ile Mücadele konusunda kararlılığını da yineledi. Genel Başkan Kılavuz’un katılımları ile doğa yürüyüşünün ardından program son erdi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx