Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Bahşılı

Uyar MHP’den Adaylık Başvurusunda Bulundu

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, İbrahim Uyar MHP’den Bahşılı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, İbrahim Uyar MHP’den Bahşılı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde  aktif siyasete başlayan Önceki dönem Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar,  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştükten sonra MHP Genel merkezinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.İbrahim Uyar ,Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylık müracaatını Genel merkeze yaptı.”

Uyar Öncelikle bu ilçe hepimizin. Azimle, şevkle ve istişare ile çalışmak tekrar yola çıkıyoruz. Bu süreçte bize doğru yolu gösterecek vicdanımız ve aklımız olacaktır. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip eylesin. Bahşılı  için bir sorumluluğumuz var. MHP çatısı altında yola çıktık. Eğer bu görev bize verilirse, Bahşılı halkıyla birlikte kaldığımız yerden hizmet etmeye devam edceğiz.

İbrahim Uyar,1964 yılında Kırıkkale’de doğdu.Ankara Üniversitesi Meslek Yüksek okulundan mezun oldu.Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.1988 yılında Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumunda yönetim memuru olarak göreve başladı.Daha sonra Kırıkkale Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü olan İbrahim Uyar , 2014 – 2019 yıllarında Bahşılı Belediye Başkanlığı yaptı. Uyar,evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x