Kırıkkale

Vali Sezer’den Keskin’de bir dizi inceleme

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, ilçe ziyaretleri kapsamında Keskin ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretinde ilçe yöneticilerinden brifing alan Vali Sezer, belirlenen ihtiyaç ve sorunların giderilmesi yönünde gerekli hazırlık ve çalışmalara başlanılması talimatı verdi.

YÖNETİCİLERDEN BRİFİNG ALDI

İlçe ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Keskin’e gerçekleştiren Vali Sezer’i, Hükümet Konağı önünde ilçe protokolü karşıladı. Karşılamanın ardından birlikte Kaymakamlık Makamına geçen Vali Sezer’e, Kaymakam Muammer Köken tarafından brifing sunuldu. Brifing çerçevesinde değerlendirmelerde bulunan Vali Sezer, belirlenen ihtiyaç ve sorunların giderilmesi yönünde gerekli hazırlık ve çalışmalara başlanılması talimatı verdi. Daha sonra, Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Vali Sezer’e, Başkan Yıldırım tarafından belediyenin yürüttüğü faaliyetler ve karşılaşılan sorunlar hakkında bilgiler verildi.

ZİYARET DEFTERİNİ İMZALADI

Vali Sezer’in ziyaretleri, Keskin Adliyesi, Ressam Rahmi Pehlivanlı Müze Evi, Halk Kütüphanesi, Seramik Atölyesi ve Hacı Taşan Kültür Merkezi (Taş Mektep) ile devam etti. Hacı Taşan Kültür Merkezi’nde bulunan ziyaret defterini de imzalayan Sezer, ziyaret defterine “ Gönül dilini söze döken kadim bir geleneğin temsilcileriyle bir arada bulunmanın vermiş olduğu mutlulukla, merhum Hacı Taşan’ı ve bu geleneğin temsilcilerini şükranla anıyorum “ notunu düştü.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı