Keskin

Vali Tekbıyıkoğlu İlk Ziyaretini Keskin’e Yaptı

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Keskin ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.İlçe ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Keskin'e gerçekleştiren Vali Tekbıyıkoğlu’nu, Hükümet Konağı önünde ilçe protokolü karşıladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Keskin ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.İlçe ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Keskin’e gerçekleştiren Vali Tekbıyıkoğlu’nu, Hükümet Konağı önünde ilçe protokolü karşıladı.

TALİMATLAR VERDİ

Karşılamanın ardından birlikte Kaymakamlık Makamına geçen Vali Tekbıyıkoğlu’na, Kaymakam Tunahan Çil tarafından brifing sunuldu. Brifing çerçevesinde değerlendirmelerde bulunan Vali Tekbıyıkoğlu, belirlenen ihtiyaç ve sorunların giderilmesi yönünde gerekli hazırlık ve çalışmalara başlanılması talimatı verdi.Vali Tekbıyıkoğlu, Kaymakam Tunahan Çil, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, İl Genel Meclis Üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile birlikte ilçe değerlendirme toplantısına katıldı.

SORUNLARINI DİNLEDİ

Daha sonra, Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu’na, Başkan Yıldırım tarafından belediyenin yürüttüğü faaliyetler ve karşılaşılan sorunlar hakkında bilgiler verildi.Çarşı içerisinde bulunan esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Vali Tekbıyıkoğlu, bir kahvehaneye de uğrayarak vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi. Ardından Keskin Sokak Sağlıklaştırma Projesi çalışmalarını da yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Vali Tekbıyıkoğlu’nun ziyaretleri, Gastronomi Merkezi, Rahmi Pehlivanlı Müze Evi, Keskin Gençlik Merkezi, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Fişekhane ile devam etti.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x