Yahşihan

Yahşihan’da Osman Uluyurt sesleri

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Adayı Osman Uluyurt, ilçede seri ziyaretlerini sürdürüyor. Uluyurt’a ilgi ise çok yüksek.

ZİYARETLERDE BULUNUYOR

Yahşihan Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Adayı Osman Uluyurt büyük ilgi görüyor. Uzun zamandır ziyaretlerde bulunan Uluyurt’a ilgi bir hayli yüksek. Çoğu zaman eşiyle birlikte ev ve hasta ziyaretleri yapan, aynı zamada da toplantılara iştirak eden, davetlere katılan Uluyurt, son bir kaç gün içinde yine bir çok yere ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerini sosyal medya hesabından paylaşan Uluyurt, kendisene gösterilen ilgiye teşekkür etti.

ZİYARETLERLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Uluyurt, ziyaretler ve personeli ile yaptığı toplantı konusunda açıklamada bulundu ve “Belediye çalışanlarımız ile haftalık olağan durum değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Bizleri ziyarete gelen hemşehrilerimiz ile istişarelerde bulunduk. Bu vesile ile tüm hemşehrilerime ve çalışma arkadaşlarıma hayırlı haftalar diliyorum” dedi. Kendisine yönelik ziyaretleri paylaşan uluyurt, ziyaretler için teşekkür etti.

PAYLAŞIMLARDA BULUNDU

Öte yandan hane ve hasta ziyareti de yapan ve bu konuda da paylaşımda bulunan Uluyurt, konuyla ilgili açıklamasında “Er Yapı Kızılırmak Konutlarında çay sohbetimiz ile bugünkü ziyaretlerimizi bitirdik. Rabbim bizleri sohbetlerine dahil eden dostlarımızdan razı olsun” dedi.

HASTA VE EV ZİYARETİ

Hasta ziyareti ile ilgili açıklama yapan Uluyurt, “Hastalarımızı ziyaret ettik, dualarını aldık. Rabbim Şafi sıfatı ile şifalar eylesin” dedi. Osman Uluyurt, son paylaşımını ise ev ziyaretlerine ayırdı ve “Bizleri evlerine misafir eden değerli hemşehrilerim ve dostlarıma şükranlarımı sunuyorul. Rabbim hanelerine bereket versin” dedi.

 

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x