Genel

Yetki Yeniden Sağlık Sen’de

Kırıkkale sağlık teşkilatının üye sayıları baz alınarak yapılan yetki belirlemede Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız arasında Kırıkkale’de genel yetkili sendika olmaya hak kazandı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale sağlık teşkilatının üye sayıları baz alınarak yapılan yetki belirlemede Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız arasında Kırıkkale’de genel yetkili sendika olmaya hak kazandı.

Bu konuda açıklamalarda bulunan Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, açıklamasında; “Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı olarak şahsım, Şube Başkan Yardımcılarım, İş Yeri Temsilcilerimiz ve tüm komisyonlarımız ile birlikte sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız arasında teveccühe mazhar olarak bir yetki döneminde yine genel yetkili sendika olarak belirlendik. Bu durum Yönetim Kurulumuza onur vermektedir. Ancak hissettiğimiz onur ve gururdan da önemli olarak bizlere sorumluluk verdiği bilincindeyiz” ifadelerini kullandı.

Akdoğan, “Şube Başkanı olarak Yönetim Kurulum, İş Yeri Temsilcilerim, Engelli, Kadın ve Gençlik Kolları komisyonlarıma ve elbette ki değerli sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımıza teşekkürü borç bilirim. Yeni dönemde de tıpkı öncekilerde olduğu gibi bu genel yetki konusu bizler için amaç değil araç olmaya devam edecek, gitmedik birim, sohbet etmediğimiz sağlık ve sosyal hizmet çalışanı  bırakmayacak şekilde, yine aynı enerji, aynı istekle sahada mesai arkadaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Zira bizler için sendikacılık bir görevden öte gönül meselesidir. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın gönlünde olmak her türlü mevkiinin üstündedir. Sözlerime son vermeden önce bir kez daha genel yetkiyi bizlere layık gören tüm teşkilatımıza yürekten teşekkür eder, saygılar sunarım. ” şeklinde konuştu.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x