GündemManşetYahşihan

‘Yüzde 71’le kazanacağız’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, seçim bürosunu açıyor. Sungur Yahşihanlılarla gönül gönüle, omuz omuza bir dönem geçirdiğini ifade ederek, “Seçimlerde hedefimiz yüzde 71” dedi.HAZIRLIKLAR TAMAM996081_1465900516970454_1013691757_n
Seçim bürosu hazırlıklarını tamamlayan ve ilerleyen günlerde açmayı planlayan Yahşihan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Sungur, “Açılış programımızın hazırlıklarını tamamladık. Halkımız ve bize destek verenlerle önümüzdeki günlerde açılış yapacağız. Yasal süreç dolana kadar seçim büromuzu halkımızın ve partililerimizin ziyaretine açık tutacağız. Açılışımızın gerekli duyurularını yapacağız” dedi.

‘VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRDİK VE GETİRECEĞİZ’
Sungur görev sürecinde yaptıklarını açılışta yeniden açıklayacağını sözlerine ekleyerek, “Yahşihanlılarla gönül gönüle, omuz omuza bir dönem geçirdik. Yahşihan’ımızı her anlamda geliştiren projelere halkımızla birlikte imza attık. İlçemizi, ‘Anadolu’nun parlayan yıldızı’ yapacağız demiştik. Bunda önemli ölçüde yol aldık. Bunun yanı süre vaat ettiklerimizi gerçekleştirdik. Yahşihan’ımızı geleceğe hazırlayan projelerimizi hayata geçirmeye yeni dönemimizde devam edeceğiz” dedi.

‘ZAFERLE TAMAMLAYACAĞIZ’
Sungur, “Seçim çalışmalarına hız veriyoruz. Halkımıza yeni dönemde ne istediklerini soruyoruz. Projelerimize onların da katkılarıyla karar vereceğiz. Yahşihan’ın 5 yıl önceki hali ile şuan ki hali arasındaki farkı halkımız değerlendirecek. Biz seçimleri yüzde 71 oy alarak zaferle tamamlayacağız. Halkımızın teveccühü ilk günden itibaren artarak devam etti” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
2 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KirikkaleHM
6 yıl önce

‘Yüzde 71′le kazanacağız’ http://t.co/zh7JK2ktsk

Haber71Net
6 yıl önce

‘Yüzde 71’le kazanacağız’ http://t.co/PL8oaVsl1I

Başa dön tuşu