Sağlık

AĞIRTAŞ DİŞ HEKİMLERİ GÜNÜNÜ KUTLADI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, 22 Kasım Diş Hekimleri Günü ve 20-26 Kasım Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini (ADSM) ziyaret etti.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Otomatik taslak – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

HABER: YAKUP ÖZCAN

Başhekim Dt. Abdullah Üçer ile birlikte tüm diş hekimlerini ziyaret ederek günlerini kutlayan İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, doktorlara sağlıklı ve nice günlerde buluşma temennisinde bulundu. Ziyaretlerde Ağırtaş’a Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Hakan Kılıç, ADSM Müdürü Semih Talu ile Uzman Bülent Özgül eşlik etti.

Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Abdullah Üçer, merkezde verilen hizmetler hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş’a bilgi verdi. Ağırtaş, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Kırıkkale için önemli bir sağlık tesisi olduğunu ifade ederek, “Ağız ve diş sağlığı, genel sağlığımızın önemli bir parçasıdır. Düzenli olarak diş hekimi kontrollerine gitmek, diş çürüklerini, diş eti hastalıklarını ve diğer ağız ve diş sağlığını tehdit eden hastalıkları önlemeye yardımcı olur” dedi.

Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu