Yaşam

Ak parti seçim aracı kaza geçirdi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

24 Haziran Genel seçim çalışmalarında bir an bile boş durmayan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Milletvekili Ramazan Can ile esnaf gezisi yaptığı esnada kaza yapan AK Parti’nin seçim arabası ile yakından ilgilendi. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Saygılı hemen olay yerine giderek incelemelerde bulundu.

SAYGILI GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU

24 Haziran Genel Seçim startı verildiği günden bu yana geçirdiği rahatsızlığa rağmen bir an bile durmayarak seçim çalışmalarında etken rol oynayan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Milletvekili Adayı Ramazan Can ile esnaf gezisi yaptığı esnada kaza yapan seçim arabası ile de yakından ilgilendi. Seçim çalışmaları kapsamında AK Partili adaylarla birlikte hemen her etkinliğe katılan Başkan Saygılı, hemen kaza mahalline giderek incelemelerde bulundu. Millet Caddesi üzerinde meydana gelen maddi hasarlı kazada araç içerisinde bulunanların herhangi bir sağlık problemi olmadığı öğrenilirken, araçta maddi hasar meydana geldiği edinilen bilgiler arasında yer aldı. AK Partili yetkililerle kaza yerinde bulunan Belediye Başkanı Saygılı geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Mehmet Saygılı meydana gelen kaza ile ilgili olarak herhangi bir can kaybı ve yaralanmamasının sevindirici olduğunu dile getirdi. Meydana gelen olay sonrasında kaza yapan araç çekici yardımıyla kaldırılırken Başkan Saygılı “Seçim çalışmaları kapsamında ne yazık ki bu tür kazalar yaşanabiliyor. Kaza maddi hasarlı olarak atlatılmış. Arkadaşlarımızda herhangi bir sağlık problemi yok. Çok şükür herhangi bir can kaybı yada yaralanma yaşanmadan meydana gelen bir kaza” dedi.   Saygılı, seçim çalışmalarına hususunda Türkiye’nin 2023 hedefleri için gayretlerinin devam edeceğini ve hız kesmeden çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx