Manşet

Başkan Ahmet Önal Gençlerle Buluştu

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Belediyenin Gençlik Merkezi'nde gençlerle bir araya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Belediyenin Gençlik Merkezi’nde gençlerle bir araya geldi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Belediyenin Gençlik Merkezi’nde gençlerle bir araya geldi. Başkan Önal, gençlerin gözlerinde geleceği, umudu ve ışığı görmek için tüm çabalarını sarf ettiklerini belirtti.Etkinlikte gençlerle sohbet eden Önal, onların görüş ve önerilerini dinledi. Başkan Önal, gençlerin enerjisi ve geleceğe dair umutlarıyla dolu olduklarını ifade ederek, Kırıkkale Belediyesi olarak gençlerin yanında olmaya ve onları desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

Gençlerin kendilerini ifade edebilmeleri ve geleceğe güvenle bakabilmeleri için çeşitli projeler geliştirdiklerini belirten Başkan Önal, “Gençlerimizin gözlerindeki ışık bize güç veriyor. Onların geleceği için çalışmak, bizim en büyük görevimiz,” dedi.

Toplantıya katılan gençler, Başkan Önal’a teşekkür ederek, geleceğe dair beklentilerini ve projelerini paylaştılar. Etkinlik, gençler ve Başkan Önal arasında güçlü bir iletişim köprüsü kurulduğu izlenimi verdi.

447210252 3516691675309855 5388392320810459409 N

 

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x