Yahşihan

Başkan Türkyılmaz’dan Anlamlı Ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları günü dolayısıyla Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek hediyeler dağıttı.

HABER: YELİZ ERDEM

Yaptığı farkındalık etkinlikleri ile adınsan sıkça bahsettiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde kız çocuklarını unutmadı. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni ziyaret eden Türkyılmaz tedavi gören çocuklara pamuk şeker ve kitaplar dağıttı.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nü Kırıkkale Tıp Fakültesi’nde tedavi gören çocuklarımızla kutladık. Hastanede ne kadar sıkıldığını bildiğimiz çocuklarımıza hediyeler vererek bir nebze de olsa tedavi süreçlerini eğlenceli hale getirdik. Tüm çocuklarımıza şifa dilerken bu vesileyle kıymetli kız çocuklarımızın da gününü kutlarım.” İfadelerini kullandı. Tedavi gören çocuklar bu güzel davranışı için Türkyılmaz’a teşekkür etti.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu