ManşetSiyaset

Bölgecilik hastalığı bitti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Saadet Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, Kırıkkale’de bölgecilik hastalığının bittiğini söyledi.‘ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, önemli açıklamalarda bulundu. Son günlerde çalışmaların arttığını belirten Yılmaz, Doğru dürüst siyaset anlayışıyla yöre fikir ayrımı yapmadan bütün şehri kucaklayacaklarını dile getirdi. Kırıkkale’de ki bölgecilik hastalığını bitirdiklerini ve bunun örneğini bugün gözler önüne serdiklerini bildirdi. Geçmiş dönemlerden daha iyi ve daha güçlü olduklarını belirten Yılmaz, bu dönem çığ gibi büyüyerek geldiklerini belirterek, “Bunu hep beraber 30 Mart’ta herkese göstereceğiz, seçimden zaferle çıkacağız” dedi.

KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN

Kırıkkale’de bazı kişilerin siyaseti ayaklar altına aldığını, iftira ve karalama kampanyalarıyla tribünlere oynadığını belirten Yılmaz, kendilerinin böyle bir amacı olmadığını kaydetti.Bazı adayların çok şişirildiğini ve hepsinin balon olduğunu ifade eden Yılmaz, kamuoyu anketlerinde önemli başarılar yakaladığını ve birinci sırada yer aldığını belirtti. Kimsenin kimseyi kandırmaması gerektiğini belirten Yılmaz, 30 Mart’ta her şeyin netleşeceğini ve sonucun açıklanacağını açıkladı.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
6 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yaşar
Yaşar
6 yıl önce

Kırıkkale de bölgecilik bitmez. Kimse kendini ve vatandaşı kandırmasın. Kırıkkale de bölgecilik bir meslektir. Meslek haline getirilmiştir.

KIRIKKALE Lİ
KIRIKKALE Lİ
6 yıl önce

Sayın Mahir YILMAZ bölgecilik hastalığından kurtuluyoruz ama nedense KIRŞEHİRLİ kişiler siz SP yi seçene kadar beklediler. sizce KIRIKKALE mi yapıyor bölgeciliği.

TC Hasan Cilasun
6 yıl önce

esasa bölgeciligi mahirciler yapıyor

Mehmet Fatih
Mehmet Fatih
6 yıl önce

Yıılardır bölgecilikle halkımız ldatıldı,ne yapana nede Kırıkkaleye faydası oldu.Düşünün bir kere bu yolla seçilenlerden ilimize sadre şifa bir hizmeti olanı hatırlıyormusunuz?Eşraf kültürüde gelişmiş olmadığından,yatırımlarını,sermayesini dışarı çıkaranlar hep seçimlerde bizi aldatanlar değilmi?Alpaslan Pehlivanlı,Halil Şıvgın,Osman Durmuş önemli hizmetler yapan öz Kırıkkaleliler ünvanını haketmiyorlarmı?Yılların mücadele adamı,bu şehrin öz evladı,adam gibi adam Mahir YILMAZ KARDEŞİMİZ ÜLKÜCÜ AKSAÇLILARIN SESSİZ VE DERİNDEN DESTEĞİYLE,CEMAATİNDE GÜÇLÜ ADAYDA KARAR KILMASIYLA SEÇİLECEK VEDE ADİL,HERKESİ KUCAKLAYAN ,MEŞRUİYET ÇİZGİSİNDEN SAPMADAN İNŞAALLAH KAMU KAYNAKLARINI AZAMİ TASARRUFLA YERİNDE KULLANIP KUBBEDE ÖMRÜ AHİRİNDE HOŞ BİR SES,SADA BIRAKACAKTIR.Yıpranmış,liberal müflis siyaset cambazlarıyla,arsa spekülatörü kapitalistlerle,il genelde kronik alkolik montajlarıyla ol gecenin sabahının hayr olmayacağı açık seçik ortada değilmidir

Haber71Net
6 yıl önce

Bölgecilik hastalığı bitti http://t.co/v48AHztS1n

Haber71Net
6 yıl önce

Bölgecilik hastalığı bitti – http://t.co/HX5lV1zkLp http://t.co/gjvKdKQ7iw

Başa dön tuşu