Eğitim

ÇOCUKLARA UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sulakyurt İlçe Emniyeti ekipleri tarafından Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu’nda Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen eğitimde polis memuru Deniz Mutlu koordinesinde öğrencilere trafik kuralları anlatıldı.

HABER: TAHİR ERDEM

 

İLGİ ODAĞI OLDU

Sulakyurt ilçesinde ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik trafik eğitimi etkinliği düzenlendi. Eğitimde trafik tayfa aracı ve trafik maskotu ise çocukların ilgi odağı oldu. Polis memuru Mutlu’nun eğlenceli hale getirdiği eğitimde öğrencilere trafik kuralları ve detayları uygulamalı olarak anlatıldı. Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğüne ait trafik tayfa aracında da çocukların en çok sevdiği çizgi filmler izletildi. Erken yaşlarda trafik kurallarının bir bilinç haline gelmesinin amaçlandığı eğitimde çocuklar hem eğitimle hem de geleneksel çeşitli oyunlarla gün boyu eğlenceli vakit geçirdiler. Eğitim faaliyetlerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceği ilçede, öğrencilerin önemli kazanımlar elde etmeleri sağlanıyor.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu