Delice

Delice hak ettiği hizmeti alacak

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

MHP Delice Belediye Başkan adayı Soner Mazılıgüney Kırıkkale’nin en eski ilçesi olma unvanına sahip Delice’nin bu zamana kadar yeterince hizmet alamadığından sürekli küçüldüğünü ve göç verdiğini söyledi. Mazılıgüney MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile Delice’nin hak ettiği hizmeti alacağını belirtti.

DELİCE BÖLGENİN EN BÜYÜK İLÇESİ
Milliyetçi Hareket Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Soner Mazılıgüney Delice’nin bölgede en büyük ilçesi iken bugün hizmetten yoksun göç veren ilçelerden birisi olduğunu söyledi. Delice’nin Kırıkkale’nin Karadeniz bölgesine açılan kapısı olarak bilinen ve bu konumu nedeniyle bölgenin tek alışveriş merkeziyken geçen zaman içerisinde gerek yerel yönetim gerekse genel yönetimin imkanlarından yararlanamadığı için bugün tüm bu özelliğinden uzak göç veren bir ilçe konumuna geldiğini belirten Mazılıgüney bu kötü gidişe mutlaka dur denilmesi gerektiğini belirtti.

DELİCE HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK
Kırıkkale ve çevresinin hatta bölgenin bağcılıkta, buğday ekiminde ve en önemlisi sebze ve meyvecilikte adından söz ettiren Delice aynı zamanda yörenin merkezi olarak yörenin Pazar merkeziyken bugün kendi içinde sürekli küçülen bir yerleşim alanı haline geldiğini söyleyen Mazılıgüney önceki gün yaptığı bir dizi gezi ve ziyarette vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe merkezdeki esnafları da ziyaret eden Mazılıgüney Delicenin hak ettiği hizmetleri alabilmesi için adil ve adaletli bir Belediye yönetiminin iş başına geçmesi gerektiğini söyledi. Bununda adresinin Milliyetçi Hareket Partisi’nin Üreten belediyecilik anlayışı ile mümkün olacağını belirten Mazılıgüney ilçe halkının oyunu talip olduğunu belirtti. Mazlıgüney son olarak ”Omuzlarımda ki manevi yükün ağırlığının bilincinde, Aklımızda ki kararlılığın yüzümüze yansıdığı günlerdeyiz.Halka hizmet, hakka hizmet diyoruz.Gönlümüzdeki VATAN sevdasıyla İnsan olmanın gereklerini unutmadan çalışıp güler yüzle hep birlikte mutlu yarınlarımız için yola çıktık.Niyet bizden Takdir sizden Nasip Allah’tan…” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x