Siyaset

Ekrem İmamoğlu’ndan Kırıkkale’ye destek sözü

Kırıkkale Belediye Başkanı Av. Ahmet Önal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek ortak yürütülebilecek projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Av. Ahmet Önal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek ortak yürütülebilecek projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu.

ÖNAL: “ORTAK PROJELERİMİZ OLACAK”

Ziyarette İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu “Kırıkkale’ye değecek, katkı sunacak çabalarımız olacak” dedi. Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet Önal, bir takım görüşmelerde bulunmak üzere bulunduğu İstanbul’da, Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile de bir araya geldi.

Başkan Önal, yerel yönetimler arasında iş birliğinin devamı ve deneyim paylaşımı yönünde verimli bir ziyaret geçirdiklerini belirterek “İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun tecrübelerinden faydalanmak için bir ziyaret gerçekleştirdik. Başkanımız her zaman olduğu gibi bizim yanımızda ve destekçimiz olduğunu açık şekilde dile getirdi. Kırıkkale Belediyesi ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi arasında ortak yapacağımız proje ve iş birliklerimiz olacak. Kendilerine Kırıkkale’mize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka ile misafirperverlik için teşekkür ediyorum” dedi.

İMAMOĞLU “BAŞKANIMIZ KIRIKKALE İÇİN MÜCADELE İÇİNDE”

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman Kırıkkale Belediyesinin yanında olduklarını vurguladı. Başkanımız Önal, Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı Şile programına da CHP İl Başkanı Onur Yüksek Bozdağ konuk olarak yer aldı. Burada İmamoğlu, Yıllar önce geldiği Kırıkkale’de o dönem Milletvekili olan Belediye Başkanımız Ahmet Önal ve CHP İl Başkanı Onur Yüksek Bozdağ arasında gördüğü uyuma dikkat çekerek “Sadece Kırıkkale’nin ihtiyacı ne onu nasıl çözereriz mücadelesi ile geldiler, beni ziyaret ettiler. Kırıkkale’ye değecek ve katkı sunacak çabalarımız olacak. Onlar zaten başarılı olacaklar. Hiç kuşku yok, başkanlarımızın yolu açık olsun” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x