ManşetSağlıkYaşam

Elizya’dan bahar kampanyası

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi Kırıkkale halkına öze bahar kampanyasını başlattı. Kampanya dahilinde de tüm uygulamalarda indirimler yapıldı.
 
YAZA HAZIR GİRİN
Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Uzman kadrosu ve cihazları farkını ortaya koyan Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi, bahar kampanyası ile tüm uygulamalarda indirim yapmaya başladı. Kalite ve hijyenden ödün vermeyen Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi, Kırıkkaleli bayanların son bir yılda en çok tercih ettiği güzellik merkezi haline geldi. Kampanyanın içeriğinden bahseden Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi İşletme Sahibi Eda Aytekin, bu kampanyadan faydalanacakların yaza daha hazır gireceğini söyledi. Kırıkkaleli bayanların güzelliğine güzellik katmak için her türlü imkanı sunduklarını ifade eden Aytekin, bu nedenle de bahar kampanyasını başlattıklarını söyledi.
 
KAVİTASYON İNDİRİMİNİ DEĞERLENDİRİN
Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi, Kırıkkale’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Avrupa standartlarında hizmet veren Elizya Güzellik ve Estetik Merkezi, Türkiye’de sadece 5 firmada bulunan cilt yapılandırma cihazını bünyesinde bulundurarak, farkını ortaya koyuyor. İşletme Sahibi Eda Aytekin, fiyatlarda bahar kampanyası dahilinde indirim uyguladıklarını ve tüm bayanların bu fırsatları kaçırmamaları gerektiğini söyledi. Özellikle Kavitasyon(Bölgesel Zayıflama)’da bahar kampanyasının büyük olduğunu ifade eden Aytekin, kaçırılmayacak fırsat olduğunu söyledi. Kalite, güven ve dürüstlükten ödün vermediklerini dile getiren Aytekin, kamu çalışanlarına özel yüzde 50 indirim uyguladıklarını da sözlerine ekledi.
 
TIRNAK BATMALARINA ACISIZ SON
Cilt yapılandırma cihazının Türkiye’de sadece 5 firmada mevcut olduğunu ve bunlardan birinin de kendi firmalarında olduğunu dile getiren Aytekin, bu hizmeti Kırıkkaleli bayanlara sunmaktan gurur duyduklarını söyledi. Aytekin, “Lipolozer bölgesel zayıflama yani yağ yakma cihazı Kırıkkale’de sadece bizde. Tırnakları acısız bir şekilde alıyoruz. Tırnak batmalarına acısız son. Buda Kırıkkale’de bir ilk ve sadece biz yapıyoruz. Bir çok kişi memnun kaldı, hala da devam ediyoruz. Firma olarak sektörsel deneyim ve başarımızı borçlu olduğumuz doğruluk, güven, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkelerinden ödün vermeden çalışıyoruz. Tüm cihaz ve ekipmanları yakından ederek, salonumuzda muhafaza ettik.” dedi.
 
TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ
Aytekin, “Avrupa Birliği’nin yeni dönemindeki standartlarına uygun son sistem teknolojiye sahip Türkiye’de bile sayılı bulunan cihazlarımızla ve uzman kadromuzla seçkin müşterilerimize sunmayı hedef bildik. Elizya ailesinin en önemli ilkeleri, müşteri memnuniyeti ön planda tutmak ve kusursuzluğa ulaşma çabasıdır. Salonumuzda en iyiyi sunmak için yola çıkmış ve bunu kısa sürede gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Elizya güzellik olarak kendi piyasamız diliminde kalite üstünlüğüne sahip olmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız  işi tek seferde doğru yapmayı, sağlıklı bir şekilde ilişki kurmayı ve yeni teknolojiyi takip ederek salonumuza getirmeyi amaç edindik ve bun başardık.”
 
KALİTELİ, DÜRÜST VE ŞEFFAF HİZMET ANLAYIŞI
“Sürekli eğitim olarak seminerlere katılıyoruz. İyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve iletişim sistemi örneği veriyoruz. Güvenilen güzellik salonu arayışını kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan müşteri haklarına saygılı ve hijyenik güzellik hizmeti veren ismini kurullaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir işletmeyiz.”

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu