19 Mayıs

 • Yaşam
  Kahveci Pehlivan'da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Coşkusu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kahveci Pehlivan’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Coşkusu

  Kırıkkale’de hizmet sektörünün kalbinin attığı Atatürk Bulvarında 19 Mayıs coşkusu yaşandı. Bulvarda bulunan marka mekanlardan olan Kahveci Pehlivan isimli işletme müşterilerine ve bulvarda bulunan Kırıkkalelilere unutulmaz bir gece yaşattılar.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Kırıkkale'de 19 Mayıs dolayısıyla fener alayı ve gençlik yürüyüşü düzenlendi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’de 19 Mayıs Dolayısıyla Fener Alayı Ve Gençlik Yürüyüşü Düzenlendi

  Kırıkkale'de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında fener alayı ve gençlik yürüyüşü yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun! - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!

  Mustafa Kemal Atatürk, Milli mücadelenin başlangıcı olması açısından büyük önem taşıyan ve Milletimizin bağımsızlık yolunda ilk adımını atmasını sağlayan 19 Mayıs 1919 tarihini, inancının ve sevgisinin bir göstergesi olarak Türk gençliğine armağan etmiştir.

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Domuz Sürüsüne Çarptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Dosta güven düşmana korku

  Dosta güven düşmana korku Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 98 yıl önce Samsun’da yaktığı kurtuluş mücadelesi sonrası gençlere armağan ettiği ‘Gençlik Bayramı’ coşku ve neşe içerisinde kutlandı. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte öğrencilerin sergilediği gösterileri büyük beğeni topladı. BAYRAK’A DİKKAT Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşku içerisinde kutlandı. Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen etkinlikler; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü’nün Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ve tüm illerde eş zamanlı olarak gençlik yürüyüşü ile başladı. İl Jandarma Komutanlığı’na bağla Mehmetçikler tarafından yürüyüş esnasında açılan dev Türk Bayrağı ’da büyük dikkat çekti. Saygı duruşu…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu