Spor

Kırıkkale’de 19 Mayıs Halk Koşusu Yapıldı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Kırıkkale Belediyemizce organize edilen Halk Koşusu büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Kırıkkale Belediyemizce organize edilen Halk Koşusu büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal organizasyona katılan Kırıkkalelileri tebrik ederek “Gençlerimizin enerjisi ve heyecanı, geleceğe dair umutlarımızı daha da artırıyor” dedi.19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Kırıkkale Belediyemizce “Halk Koşusu” gerçekleştirildi. Millet Bulvarı üzerinde ki tren garı önünde toplanan Kırıkkaleliler koşu öncesi küçük öğrenciler tarafından jimnastik gösterisi, büyükler kategorisinde tekvando ve boks gösterilerini izledi. Toplam 5 kilometrelik parkurda yapılan halk koşusu, Belediye Başkanımız Ahmet Önal’ın startıyla başladı.Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet Önal’ında vatandaşların koşusuna eşlik ettiği Halk Koşusunda, kimi ailelerde bebek arabaları ile katıldı. Belediye Başkanımız Önal Halk Koşusu koşu ile ilgili olarak “Her yaş grubundan vatandaşlarımız burada. Birinci bitiren arkadaşlarımız var. Bende koşuda vatandaşlarımıza eşlik etme fırsatı buldum. Coşkuluyuz, mutluyuz, heyecanlıyız. Buradan bir kez daha büyük lider asrın lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygılarımı, sevgilerimi, şükranlarımı sunuyorum” dedi. Koşuya katılan Kırıkkalelilerde organizasyonu gerçekleştiren Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’a teşekkür etti.
Bir 13 kişi, scooter, kalabalık, yol, sokak ve yazı görseli olabilirBir 5 kişi ve yazı görseli olabilirBir 7 kişi, kalabalık ve yazı görseli olabilirBir 13 kişi, kalabalık ve yazı görseli olabilir

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x