Anadolu Lisesi

 • Eğitim
  Aşçılık Mesleğinde Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı Önemli - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Aşçılık Mesleğinde Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı Önemli

  Kırıkkale şehit Ali Tonga mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğrencileri, 26 Mart ta bolu İzzet Baysal Abant mesleki ve teknik Anadolu lisesinde yemek yarışması düzenlendi.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Sınav Eğitim Kurumları kazandırmaya devam ediyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Sınav Eğitim Kurumları kazandırmaya devam ediyor

  Kırıkkale Sınav Lisesi dün olduğu gibi bugünde kazandırmaya devam ediyor. TEOG ve Üniversite Sınav Sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yıllardır olduğu gibi bu yılda büyük başarılar elde eden Kırıkkale Sınav Lisesi emeklerinin karşılığı aldı. YÜZLERCE ÖĞRENCİSİNİ LİSELERE YERLEŞTİRDİ Sınav Kurumları ilk yılında Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve diğer liseler olmak üzere yüzlerce öğrencisini Liselere yerleştirmenin gururunu yaşıyor. Ayrıca Üniversite Sınav Sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte büyük bir başarıya imza atan Kırıkkale Sınav Lisesi öğretmenleri bir yıllarını boşa geçirmedi. BİR YILLARINI BOŞA GEÇİRMEDİLER Sınav Eğitim Kurumları yılların tecrübesi, deneyimli, tecrübeli eğitim kadrosu ile 1 yıllık emeğinin karşılığını hem Sınav Temel Lisesi’nin, hem de Sınav Etüt…

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Domuz Sürüsüne Çarptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İlginç Karar

  Türkiye genelinde en çok şehit veren iller arasında bulunan Kırıkkale’de, İdare Mahkemesi üzücü bir karara imza attı.  Av. Uğur Yaşar Uygun tarafından çocuğunun kaydının gerekçe gösterildiği mahkeme sonucu, kamuoyunu derinden üzen bir karar verdi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu