Cumhurbaşkanı

 • Siyaset
  Bozdağ: Herkesi Pazar Günkü Mitinge Davet Ediyorum - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Bozdağ: Herkesi Pazar Günü Mitinge Davet Ediyorum

  Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale’ye geliyor.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Üzerimize Düşeni Yapmalıyız - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Üzerimize Düşeni Yapmalıyız

  AK Parti 28. Dönem Milletvekilli Aday Adayı Ahmet Yılmaz esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ensnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz AK Parti'nin 21 yılda devrim niteliğinde bir çok hizmetinin olduğunu ifade etti.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Sanayi Sitesi Arsası Kamulaştırılıyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Sanayi Sitesi Arsası Kamulaştırılıyor

  Kırıkkale Küçük Sanayi Sitesinin yeri taşınacağı ve inşası TOKİ tarafından yapılacak olan yerin Kırıkkale Belediyesi öncülüğünde acele kamulaştırılmasının yapılması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile karar resmi gazetede yayınlandı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Varlı Ardiyeciler İle Görüştü - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Varlı Ardiyeciler İle Görüştü

  Riskli alan ilan edilen ardiyeciler sitesi esnafları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ile görüşerek mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında yardım talebinde bulundular.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Bakkallar Odası Başkan Adayı Gökhan Demirhan Bakkallar Destekten Yararlanamadı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Bakkallar Odası Başkan Adayı Gökhan Demirhan Bakkallar Destekten Yararlanamadı

  Bakkallar Odası Başkan Adayı Gökhan Demirhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı esnafa destek paketinde bakkalların yer almamasına tepki gösterdi. Demirhan, “Bu süreçte en büyük desteği hak eden bakkallardır.” dedi.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Mücadelemizi ve Kararlılığımızı Sürdüreceğiz - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Mücadelemizi ve Kararlılığımızı Sürdüreceğiz

  Kırıkkaleli hemşerimiz Mamak Belediyesi Grup Başkan Vekili Esra Aksoy, 8 Mart Dünya kadınlar günü münasebetiyle açıklamada bulundu. Aksoy, " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanan uluslararası bir gündür. Temelinde Kadınların İnsan Hakları siyasi, sosyal bilincinin geliştirilerek ekonomik siyasi sosyal farkındalıklarının artması hedeflenmektedir.'' dedi.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Altınışık: “Ülkeyi Hayalle Yönetiyorlar, Bu Ülkeye Hayal Satıyorlar.” - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Altınışık: “Ülkeyi Hayalle Yönetiyorlar, Bu Ülkeye Hayal Satıyorlar.”

  İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, Kırıkkale’deki basın mensupları ile bir araya geldi. Basın toplantısında AK Parti iktidarını eleştiren Altınışık, “Ülkeyi hayalle yönetiyorlar, bu ülkeye hayal satıyorlar.” dedi.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Delice’ye şükran borcumuzu ödüyoruz - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Delice’ye şükran borcumuzu ödüyoruz

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde yüzde 85,5 ile Ak Parti’nin en fazla oy oranı elde ettiği Delice İlçesine teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe meydanında mitingde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Delice 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde yüzde 85,5 ile ‘AK Parti’ dedi. 31 Mart seçimlerinin Türkiye şampiyonu Delice’ye teşekkür ediyorum. Bugün, Delice’ye verdiğim söz vardı, şükran borcumuzu ödemek için geldik” diye konuştu. DELİCE 83 MİLYONA ÖRNEK OLDU Her seçim dönemi sonrasında partisinin en fazla oy topladığı seçim merkezlerini ziyaret etmeyi gelenek haline getiren Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale’nin Delice ilçesine teşekkür ziyaretinde…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Yılda Altı Bin Ton Mühimmat Ayıklanacak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yılda Altı Bin Ton Mühimmat Ayıklanacak

  2 Ocak 2012 tarihinde yaşanan patlama sonrası çalışmalarına ara veren Kırıkkale’deki TSK’ya ait Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi düzenlenen törenle hizmete girdi. Daha modern bir şekilde yeniden inşa edilen tesiste yılda 6 bin tona kadar TSK’nın envanterinde bulunan mühimmatın çevreye zarar vermeden ayrılması ve ayıklanması sağlanacak.  Tesisin devreye alınma törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Dünyanın en büyük ve güçlü ordularından birine sahip Türkiye için, mühimmatın kendisi kadar diğer aşamaları da önemlidir” diye konuştu. 2012’DE PATLAMA MEYDANA GELMİŞTİ Kırıkkale’de 2012 yılında, 4 işçinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan patlamanın ardından çalışmalarına bir süre ara vermek zorunda kalan TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Delice’de - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Delice’de

  Her seçim sonrasında partisinin en fazla oy aldığı seçim bölgelerini ziyaret etmeyi gelenek haline getiren Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'nin Türkiye genelinde yüzde 85.6 oranla en fazla oy aldığı Delice ilçesinde olacak.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu