kırıkkale adliyesi

 • Manşet
  Kırıkkale Adliyesinden Kitap Bağış Kampanyası - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale Adliyesinden Kitap Bağış Kampanyası

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce 2023 yılında “Kitap iyileştirir” sloganıyla Ceza İnfaz Kurumu kütüphaneleri için eş zamanlı olarak ülke genelinde olduğu gibi Kırıkkale Adliyesinde de kitap bağış kampanyası başlatıldı. KAMPANYANIN AÇILIŞI YAPILDI Yayın sayısı yetersiz olan ve yeni açılan ceza infaz kurumlarındaki kütüphanelere öncelik verilmek kaydıyla, 2021 yılında “Bir Kitap, Bir Umut” sloganıyla başlatılan ceza infaz kurumu kütüphaneleri için kitap bağış kampanyasının 2023 yılında da ülke genelinde başarılı bir şekilde yürütülmesi için “Kitap iyileştirir” sloganıyla Kırıkkale Adliyesi ile Podyum AVM’de kitap bağış stantları kuruldu. Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Ersan Aslan ve diğer katılımcılar eşliğinde…

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Adalet kupası Keskin T tipi cezaevinin - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Adalet kupası Keskin T tipi cezaevinin

  Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Kırıkkale Adalet Paydaşlarının motivasyonunu artırmak, sosyal ilişkilerini güçlendirmek ve spor yapmalarını teşvik etmek için ilkini organize ettiği Adalet Kupası futbol turnuvası final maçıyla tamamlandı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Yeni Adli Yıla Yeni Adliye Sarayı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yeni Adli Yıla Yeni Adliye Sarayı

  Selçuklu mimarisiyle inşa edilen ve akıllı bina teknolojileriyle donatılan Yeni Adliye Sarayı, yeni adli yılda hizmet vermeye başlayacak. 13 bin 447 metrekare üzerine kurulu olan ve yaklaşık 63 milyon liraya mal olan Yeni Adliye Sarayı; modern, ferah ve geniş kapasiteli yapısıyla kentin en az 30 yıllık ihtiyacını karşılayacak.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu