Genel

Etiler’de miting havasında halk toplantısı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale Teşkilatı iftar sonrasında Etiler Mahallesi’nde tam anlamıyla mitingi andıran bir toplantı yaptı. Toplantıda vatandaşlara Cumhur İttifakı ve 24 Haziran seçimlerinin önemi anlatıldı.

İLGİ YÜKSEK OLDU

AK Parti Kırıkkale Teşkilatı önceki akşam Etiler Mahallesi’nde mitingi andıran toplantı yaptı. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen başta olmak üzere üç milletvekili ve çok sayıda vatandaş iştirak etti. Toplantıda vatandaşlara Cumhur İttifakı ve 24 Haziran seçimlerinin önemi anlatıldı. İlginin ve coşkunun bir hayli yüksek olduğu toplantıda Başkan Dağdelen ve adaylar birer konuşma yaptılar.

 

GÜVEN KARARI VERİLECEK

Toplantı ile ilgili bilgi veren Başkan Dağdelen, “İftar sonrası Etiler Mahallemiz’de vatandaşlarımız ile buluştuk, çayımızı içtik. 24 Haziran seçiminin omuzlarımıza yeni bir sorumluluk yüklediğinin farkındayız.Milletimizin bir kez daha istikrardan, güvenden ve gelecek hedeflerinden yana karar vereceğine inanıyoruz” dedi.

 

“AKÇELİ İŞİM OLMADI”

Toplantı konusunda açıklama yapan Ramazan Can ise, “Hiçbir dönem akçeli işlere bulaşmadım. İhale işlerine bulaşmadım. Kırıkkalemizin adını yere düşürecek iş yapmadım. Herkesin işini elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Bu dönem tüm tecrübemle Kırıkkale’ye hizmet edeceğim” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx