KeskinManşet

Gelişim devam edecek

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Belediye müdürleri ile bir araya gelen Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Keskin Belediyesi’ni çalışan bir belediye haline getirdiklerini ve gelişmenin devam edeceğini söyledi.

 

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, ilçede bulunan birim müdürleriyle yemekte bir araya gelerek, Keskin’de yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Yemekte birim müdürlerinin, ilçe için gece gündüz çalıştığını ve zorlu kış şartlarında hiçbir vatandaşın mağdur edilmediğini belirten Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, belediyeyi çalışan bir belediye haline getirdiklerini söyledi. Yıldırım “Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalara başladık ve çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kimseyi ötekileştirmeden Keskin halkına hizmet ediyoruz. Seçildiğimiz günden itibaren Keskin´de halkla belediyeyi barıştırdık” dedi.

 

ÇALIŞMALAR MEYVESİNİ VERDİ

Seçildiği gün belediyenin enkaz bir hali olduğunu ancak yapılan çalışmalarla önemli işler yaptıklarını ifade etti. Yıldırım, “Keskin´de enkaz devraldım. Bunu söylemek benim açımdan zor ama nereye el atsak elimizde kalan bir durum vardı. Biz seçilmeden önce Keskin´in temizliğin Kırıkkale Belediyesi yapıyordu. Keskin Belediyesinin enkaz görünümü vardı. Allah´a hamd olsun, çalışan bir belediye haline geldik. Vekillerimiz ve kurumlarımızla birlikte huzurlu bir çalışma yapıyoruz” şeklinde konuştu. Yıldırım, kış şartlarında bozulan yolların yeniden düzenlendiğini ve ilçedeki çalışmaların durmaksızın süreceğini kaydetti.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x