GündemManşet

Bu şehir için var olacağız

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, kentte yapılan tüm çalışmalar için seferber olduklarını belirterek Kırıkkale’nin adının geçtiği her yerde bu şehrin çocukları olarak var olacaklarını vurguladı.

 

YAŞATMAK ZORUNDAYIZ

Kırıkkale Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkaleli olmakla her zaman gurur duyduğunu ifade ederek Kırıkkale’nin çocukları olarak Kırıkkale’nin adının geçtiği her şeye destek vereceklerini ve her yerde var olacaklarını ifade etti. Başkan Saygılı, “Kırıkkale bizim memleketimiz. Bu şehrin çocukları olarak biz her zaman olacağız. Bizler Kırıkkaleli olarak Kırıkkalelilik ruhunu ve Kırıkkale bilincini her zaman ve her yerde yaşatmak zorundayız” dedi.

 

“KIRIKKALE İÇİN TÜM RİSKLERİ GÖZE ALIRIM”

Başkan Saygılı, “Şu anda bulunduğum makam sadece ve sadece halkımıza hizmet etme makamıdır. Ben sadece halkımıza hizmet etmek için bu makama talip oldum. Yapılan hizmetlerin karşılığında beklediğim tek şey Allah’ın rızasından başka bir şey değildir. Belediye başkanlığı riskli ve sorumlu meslektir. Risk alarak görev yapıyor ve halka hizmet etmeye çalışıyorsanız bu büyük bir kazançtır. Hiç iş yapmazsanız riski yoktur. Ben görevimi şehrim için yapıyorum. Bu anlayış içerisinde şehrini çağın gereklerine uygun bir şekilde geleceğe taşımak bir başkan olarak müthiş bir onurdur. Ben bu onuru yaşıyorum ve Kırıkkale için tüm riskleri sonuna kadar alıyorum” şeklinde konuştu.

 

“TRAFİK PROBLEMİ ÇÖZÜLÜYOR”

Şehir merkezi trafiğinin her geçen gün problem olduğuna dikkati çeken başkan Saygılı,”Trafiği büyük ölçüde rahatlatacak 700 araçlık otopark yapım çalışmalarına başladık. Şehir merkezi trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan açık otopark çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu sayede Karşıyaka Yuva Mahallesine ikinci bir yol açılmış olacak. Çalışmaları sürekli olarak yerinde inceleyerek, hızlanması konusunda gerekli talimatları verdik. Kırıkkaleli hemşerilerimize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x