EkonomiManşet

Gözünü Kira hırsı bürüyen PODİUM Avm ve yönetimi Alkışlıyoruz

Kira ödemekte güçlük çeken podium AVM Esnafı AVM yönetimi tarafından açılan yöresel ürünler stantları ile  AVM esnafının işleri bir hayli düştü. Bu olanlar yetmezmiş gibi hafta sonları büyük sıkıntı olan Park yeri tuzu biberi oldu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili Mencet Açıklamalarda Bulundu
Kira ödemekte güçlük çeken podium AVM Esnafı AVM yönetimi tarafından açılan yöresel ürünler stantları ile  AVM esnafının işleri bir hayli düştü. Bu olanlar yetmezmiş gibi hafta sonları büyük sıkıntı olan Park yeri tuzu biberi oldu.

Podium AVM alanında açılan yöresel ürünler standları yerli firmalara ve AVM içinde bulunan firmalara zarar veriyor. Yöresel ürünler adı altında satış yapan stantların kim tarafından denetlendiği ise belirsiz.

Bu Yersizlere Kim İzin Verdiyse Kırıkkale Esnafına Ve Kırıkkale’ye Düşmanlık Yapıyor
Konu hakkında açıklama yapan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili Ragıp Cihat Mencet yaptığı açıklamada,Herkes rızkının peşinde oradaki yöresel esnaf kardeşlerimiz acaba Podium yada Kırıkkale’de esnaflık yapsa istihdam sağlasa kira ödese vergisini verse 1 haftalık  tezgah açan yersizler gelip rızkını elinden almaya çalışsa ne yaparlar bizim esnafımız sahipsiz değil ” Bu sözde Yöresel Ürünler tezgahına izin veren kimse Kırıkkale esnafına düşmanlık yapıyor Kırıkkale’ye düşmanlık yapıyor.Bizim esnafımız zaten zor durumda üstüne bir de Yöreselciler ile uğraşıyoruz bizler Kırıkkale esnafını temsil ediyoruz yetkilere buradan sesleniyorum 31 Aralık’ta çekip gidecek olan bu Yersizleri bir an önce Kırıkkalemizden gönderin yoksa olacaklardan biz sorumlu değiliz !

Kırıkkalelilerin Parası Kırıkkale’de Kalmalı
Kırıkkale’nin Çalışkan bir Valisi var ve Bu şehrin artık bir markası var Kırıkkalelilerin parası Kırıkkale’de kalmalı  Hemde, ‘Dinek’ adı altında yöresel ürünlerimiz satılıyor. Kırıkkale li hemşehrilerimizi buraya bekliyoruz. Gerek Kırıkkale Defterdarımız, Gerek Sağlık Müdürlüğü, Tarım İl müdürlüğü gerek ise Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Polis ekiplerini ise yol güvenliği ve Park eden araçları kontrol etmesi için göreve davet ediyorum. Gözünü Para hırsı bürümüş Podium Avm yide şiddetle kınıyoruz’ ifadelerini kullandı.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x