ManşetSiyaset

Halkın yaşam alanının genişleteceğiz

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Büyük Birlik Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Ceyhan Doğan, Celal Bayar Parkı’nın yeniden düzenlenerek halkın hafta sonları rahat edeceği yerlere dönüştürülmesi gerektiğini söyledi. Belediye’nin bu bölgelere önem vermesi gerektiğini belirten Doğan, Başkan olması halinde halkın rahat edebileceği yerlerin yeniden düzenleneceğini bildirdi.

BELEDİYE SINIFTA KALDI

Büyük Birlik Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Ceyhan Doğan, yerel seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu Celal Bayar Parkı’nda bulunan vatandaşları ziyaret etti. Kırıkkale’de vatandaşların hafta sonları gezip eğleneceği sosyal ve kültürel projelere önem verilmesi gerektiğini belirten Doğan, belediyenin bu konuda sınıfta kaldığını söyledi. Halkın ihtiyacını karşılayacak olan parkların ve sosyal projelerin ağırlık kazanması gerektiğini belirten Doğan, bu konuda projelerinin olduğunu ve önemli çalışmaların olacağını bildirdi.

ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

Kırıkkale halkının kendisini Belediye Başkanı yapması halinde önemli çalışmalara imza atacağını belirten Doğan, partilerinin misyonunun temiz siyaset olduğunu ve Kırıkkale’de de temiz ve doğru belediyecilik anlayışını uygulayacaklarını söyledi. Kırıkkale halkının sorunlara layık olmadığını belirten Doğan, halkın isteklerini ve taleplerini değerlendiren belediyecilik anlayışının kendi dönemlerinde olacaklarını bildirdi.

SIKINTILAR ORTADAN KALKACAK

İktidar partisinin belediye işçilerinin maaşlarını veremediğini belirten Doğan, belediyeye geldikleri zaman bu tür sıkıntıların olmayacağını ifade etti. Milletin her zaman doğru yaptığını ifade eden Doğan, bu dönemde vatandaşların sandıkta ders vermesi gerektiğini ifade etti. Borcu olmayan tek belediyenin Büyük Birlik Partisi’nin olduğu Sivas Belediyesi örneğini veren Doğan, Kırıkkale’nin de borcu olmayan belediyeler arasına girmesi gerektiğini kaydetti. Doğan, belediyecilikte ki misyonlarının Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı olduğunu açıkladı.

BİRLİK VE BERABERLİK ANLAYIŞI

Doğan, “Ana felsefemiz olan birlikte yönetim anlayışı ile yönetimin nasıl olduğunu, Kırıkkale’yi nasıl daha yaşanabilir bir kent haline getireceğimizi tüm Türkiye’ye gösterme zamanı gelmiştir. Biz buna hazırız. Sevgili hemşerilerim emin olmalısınız ki; seçimlerden sonra eğer bana Kırıkkale Belediye Başkanlığı makamını layık görürseniz Kırıkkale daha şeffaf, daha dürüst, daha doğru ve istenildiği her an hesap verebilecek bir anlayışla yönetilecektir. İnsanlara yaklaşımımız Yunus’un sevgisiyle, problemlere yaklaşımımız kadifeye sarılmış çelik yumruk gibi, bize katkı sunmak isteyenlere bakışımız kardeşçe olacaktır.”dedi.

SORUMLULUK BİLİNCİNDEYİZ

Doğan, “Sosyal sorumluluklarının bilincinde, sağduyulu, çağdaşlığa, aydınlığa, ülküsüne, memleketine ve Cumhuriyet ve Demokrasi İlkelerine bağlı bir Belediye Başkanı’na yani Ceyhan Doğan kardeşinize evet derseniz. Allah’ın izniyle bu görevi alnımızın akıyla yerine getireceğiz. Sözlerimiz, projelerimiz vaatlerimiz buza yazılmış yazı olmayacaktır. Ben ve ekibim sizlere mahçup olmayacağız. Kırıkkale ortak paydamızdır diyen ve yatırım yapmak isteyenleri destekleyecek ve onlarla barış içinde olacağız.”diye konuştu.

0 0 votes
Haber Değerlendirme
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu