EkonomiManşet

‘İstifası kabul edilmemeli’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın’ın görevinden istifa ettiği haberi tüm Kırıkkale’de büyük etki yarattı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kırıkkale TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, MKE ve Kırıkkale için başarılı çalışmalara imza atan Taşkın’ın istifasının ülke ve kurum adına çok büyük bir kayıp olduğunu ifade etti.

EN BAŞARILI GENEL MÜDÜR

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Ahmet Taşkın’ın görevinden istifa etmesinin yankıları sürüyor. Son zamanlarda MKE’nin Genel Müdürlüğü görevini yapan en çalışkan müdür olan Taşkın’ın istifası üzerine bir basın açıklaması yapan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, istifanın tüm Kırıkkale’yi olduğu gibi kendilerini de fazlasıyla üzdüğünü ifade etti. MKE’ye ciddi katkılar sağlayan ve son dönemdeki millileşme projelerinin altında imzası bulunan Taşkın’ın bugüne kadar yaptığı tüm çalışmaları takdirle karşıladıklarını, böylesine başarılı bir idarecinin istifa etmesiyle derin üzüntü yaşadıklarını ifade etti.

GÖREVİNE DEVAM ETMELİ

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Genel Müdür Taşkın’ın her zaman yanında olduklarını vurgulayan Varlı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu istifayı kabul etmemesini ya da Genel Müdürün istifa kararından vazgeçmesini temenni ettiklerini söyledi. Varlı şöyle devam etti, ‘Kırıkkale’yi MKE ile Silah OSB ile beraber Türkiye’nin savunma sanayi merkezi haline getirme ortak amacımız vardı. Nu amacımıza her aşamada her türlü desteği veren sayın Taşkın’ın görevine devam etmesini istiyoruz. Sayın Genel Müdür görev yaptığı süre içerisinde ve ileriye dönük olarak şehrimizle ilgili hep olumlu çalışmalar yapmıştır. MKE Genel Müdürlüğü’nün Kırıkkale’ye taşınması noktasında şehrimize büyük destekleri oldu. Ayrıca kurumun daha da büyümesi için akılcı projeleri olan bir idareci olarak sayın Taşkın’ın görevine devam etmesini istiyor, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz’

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx