Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
AsayişKırıkkale

Kırıkkale’de trafik kuşlarına ceza!

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, denetimlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Yapılan denetimler ve uygulamalar sonucunda çevreye zarar verdikleri tespit edilen 7 araca cezai işlem uygulandı.

STANDART DIŞI SÜSPANSİYON

Vatandaş odaklı hizmetlerini ve çalışmalarını aralıksız sürdüren Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte uygulamalarını sürdürüyor. Yapılan denetimlerde halk arasında kuş serisi olarak bilinen Şahin ve Doğan marka araçlar kontrol edildi. Trafik birimlerince aykırı ışık donanımlı, standart dışı süspansiyonlu, helezon yayı kesik, aykırı ölçülerde plaka takan, ruhsata işli olmayan yazı ve logo bulunduran araçlar üzerinde denetim gerçekleştirildi.

5 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimler sonucunda 12 araç sorgulandı. 7 araca cezai işlem uygulandı ve 5 araç trafikten men edildi. Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, “Güvenli Trafik ve Güvenli Yolculuk için çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadesinde yer verdi:
Haber: Tahir Erdem

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu