Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Manşet

KKÜ’den ‘’Kuşlar İçin Yuva’’ etkinliği

Kırıkkale Üniversitesinde, kampüsün minik misafirleri kuşlar için 'Kuşlar için Yuva' Etkinliği düzenledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Üniversitesinde, kampüsün minik misafirleri kuşlar için ‘Kuşlar için Yuva’ Etkinliği düzenledi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Başalan, Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Şevket Evci, Yapı İşleri ve Teknik Dairesi Başkanı Makbule Hümeyra Ünlü, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Kenan Ersan, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Eyüp Erol ile akademik ve idari personel katıldı.

YUVA YAPMAK İÇİN BURADAYIZ

Kuşlar için ilk yuvayı yapan Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, ”Bugün baharın başlangıcını, doğanın uyanışı ve yeniden doğuşu olan Nevruz Bayramı. Bizde bugün kampüsümüzün ve doğanın önemli parçası olan kuşlarımıza yuva yapmak için buradayız. Yuvaları yapmak bizler için belki kısa bir iş ama kuşlar nezdinde bir ev belki de hayatının geri kalanını geçireceği bir yuva demek. Rabbim yaptığınız bu hayırlı işi kabul etsin. Hepinize emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Etkinlik, Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan’ın akademik ve idari personelimizle sohbet etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

KKÜ’den ‘’Kuşlar İçin Yuva’’ Etkinliği
Kkükuş5
Kkükuş1

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x