Yaşam

Konteyner Kentte İftar

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

11 ilde meydana gelen asrın en büyük felaketi olarak nitelendirilen depremin ilk günlerinden beri merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde koordinatör Vali olarak görev yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, konteyner kentte depremzede aileyle birlikte iftar yaptı.

11 ilde meydana gelen asrın en büyük felakleti olan depremin ilk gününden bu yana merkez üssü Kahramamaraş’ın Pazarcık İlçesinde koordinatör vali olarak görev yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu konteyner kentte depremzede ailelerle birlikte iftar yaptı. Pazarcık ilçesinde Koordinatör Vali olarak görev yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, iftar sofrasının bereketini depremden etkilenen geçici barınma merkezinde (konteyner kent) yaşayan Kızıkoğlu ailesi ile paylaştı. Vali Tekbıyıkoğlu, iftarın ardından Kızıkoğlu ailesi ile hasbihal ederek taleplerini dinledi.

Haber Tahir Erdem

KONTEYNER KENTTE İFTAR - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KONTEYNER KENTTE İFTAR – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KONTEYNER KENTTE İFTAR - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KONTEYNER KENTTE İFTAR – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu