Genel

Köy Yolları Asfalt Gibi

Kırıkkale İl Genel Meclisi yatırım programı kapsamında ilçelere bağlı köy yollarının bir kısmına kilit parke, bir kısmına ise beton yol yapıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Genel Meclisi yatırım programı kapsamında ilçelere bağlı köy yollarının bir kısmına kilit parke, bir kısmına ise beton yol yapıldı.

Kırıkkale’ye bağlı bozuk köy yollarının içler hali acısından eser kalmıyor. Köy yollarının İl Genel Meclisi tarafından yatırdım kapsamına alınmasıyla ilçelere bağlı köy yollarının bir kısmına kilit parke, bir kısmına ise beton yol yapılarak vatandaşlar bozuk yollardan kurtarıldı. İl Özel idaresi Köy hizmetleri marifetiyle Keskin’e 13.40 Km2, Delice’ye 4.90 Km2 Balışeyh ilçesine ise 12.40 Km2 beton yol yapıldı.

Bahşılı ilçesi Küreboğazı ve Çamlıca köyü, Çelebi ilçesi Karaağaç, İğdebeli, Alcıyeniyapan, Karakeçili ilçesi Akkoşan, Sulakyurt ilçesi Sarıkızlı, Hamzalı, Danacı, Yeşilyazı, Güzelyurt, Yahşihan ilçesi Kılıçlar, Merkez Ahılı ve Hasandede köyleri ise kilit parke ile buluşturuldu. Kilit parke olarak ilçelere bağlı köy içi yollarına toplam 53.250 Km2 parke döşenmiş oldu.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x