KırıkkaleManşet

Parkomat ihalesi 7 Mayıs’ta

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale il merkezinde 2013 yılında başlayan parkomat işletmeciliği ihalesi 7 Mayıs 20144 tarihinde Belediye Encümeni huzurunda gerçekleştirilecek.
DUYURU YAPILDI
Aylık 22 bin TL muhammen bedeli ve 7 bin 950 TL geçici teminat bedeli olan ihale ile ilgili şartname en geç ihale tarihinden 2 gün önce Kırıkkale Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden temin edilebilecek. İhale süresinin 1 yıl olarak belirlendiği ihalede parkomat işletmesinin yapılacağı mevkiiler de şu şekilde belirlendi;
İŞTE MEVKİİLER
“Kırıkkale il merkezinde 2013 yılında başlayan parkomat işletmeciliği ihalesi 7 Mayıs 20144 tarihinde Belediye Encümeni huzurunda gerçekleştirilecek. Aylık 22 bin muhammen bedeli ve 7 bin 950 TL geçici teminat bedeli olan ihale ile ilgili şartname en geç ihale tarihinden 2 gün önce Kırıkkale Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden temin edilebilecek. İhale süresinin 1 yıl olarak belirlendiği ihalede parkomat işletmesinin yapılacağı mevkiiler de şu şekilde belirlendi. Zafer Caddesi Ankara Caddesi, Belediye Caddesi önü, İnönü Caddesi, Barbaros Hayrettin Caddesi, Barbaros Hayrettin Caddesi başlangıcı Millet caddesi bitiş yeri, Menderes Caddesi, 611. Sokak, Hürriyet Caddesi İhsaniye Camii altı başlangıcı Millet caddesi bitiş yeri, Osman Tiryaki Caddesi başlangıcı toprak mahalle benzinliği bitiş yeri”

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
2 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edip Bedir
6 yıl önce

Mehmet Erdurucan bu senmisn ;)))

Cengizhan Pamuk
6 yıl önce

mevcut sistemde utanmasalar mahalelere bile parkomat koyacaklar

Bu Habere de Göz Atın!
Kapalı
Başa dön tuşu