3. Sayfa

Polis ekipleri 160 şüpheliyi yakaladı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü asayiş olaylarına yönelik başlatmış olduğu çalışmalarda suçluları yakalayarak adaletin huzuruna çıkarmaya devam ediyor. Bu kapsamda yakalanan 160 şüpheliden 2 şüpheli tutuklandı.

HABER: YELİZ ERDEM

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, diğer birimlerle koordineli şekilde yürütmüş oldukları çalışmalarda toplumun huzurunu bozan ve bazı olayların faillerinin bulunmasına yönelik yapmış oldukları çalışmalarda suçluları bir bir yakalayarak adalete teslim ediliyor.

Ekipler kent genelinde son bir haftalık zaman diliminde denetimlerini sıkıştırdı ve 160 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Şüpheliler, emniyetteki sorgulama ve diğer işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan 2 şüpheli tutuklandı, 158 şüpheli ise serbest bırakıldı.

Öte yandan çeşitli suçlardan araması olan 25 şüpheli de yakalanarak adliyeye sevk edildi. Bu sayede 13 faili meçhul hırsızlık olayının da failleri bulundu.

Ekiplerin yapmış oldukları diğer çalışmalarda ise bin 406 şahıs ve 106 araç sorgulaması yapıldı. Yapılan çalışmalarda 6 ruhsatsız tabanca, 2 ruhsatsız av tüfeği ve 113 fişek ele geçirildi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu