Kırıkkale

PROJE YARIŞMASINA BÜYÜK İLGİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de Gençler Yönetiyor Proje Yarışması İçin Başvurular Devam Ediyor

 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından Kırıkkale’de görülen problemler ve çözüm önerileri temalı ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’  başvuruları devam ediyor.   16-30 yaşa aralığındaki gençlere yönelik başlatılan yarışmanın başvuruları mail ve Kırıkkale Belediye Binası girişinde bulunan AK Masa’dan yapılabiliyor.

 

 

BAŞVURULAR MAİL VE AK MASADAN YAPILIYOR

1 Aralık’ta başlayan başvurularda gençler ilk günlerden itibaren projelerini sunmaya başladı. 1 Mart  tarihine kadar devam edecek proje yarışmasında gerek mail  gerekse şahsen başvurularda ilk günden yoğunluk yaşandı.  Proje ekibi 1 Mart tarihine kadar başvuruları almaya devam edecek. Kırıkkale Belediyesi tarafından 16-30 yaşa aralığındaki gençlere yönelik başlatılan Gençler Yönetiyor proje yarışması başvuruları devam ediyor. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatları ile düzenlenen ‘Kentte görülen problemler ve çözüm önerileri’ temalı olarak gençlere yönelik düzenlenen ödüllü proje yarışmasına katılmak isteyen gençler projelerini 1 Mart 2020 tarihine kadar sunabilecek. Gençlerin kültürel, ekonomik ve şehrimizin gelişimine katkı sağlamasının hedeflendiği ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’nda dereceye giren proje sahipleri Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından ödüllendirilecek. Projeye katılacaklar, proje katılım formu ve projeye katılım detaylarını www.kirikkale-bld.gov.tr adresinden ulaşabiliyor. Projeye katılacak gençler hazırladıkları projeleri gencleryonetiyor@kirikkale-bld.gov.tr adresine mail yoluyla iletile biliyor.  şahsen başvurular için ise Kırıkkale Belediyesi giriş katında bulunan AK Masa’da oluşturulan proje değerlendirme standına teslim edilebiliyor.

 

 

ÖDÜLLÜ PROJE

Düzenlenen ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’ hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı mesajında  “Sevgili Gençler, içinde yaşadığımız şehrin daha yaşanabilir bir şehir olması için ‘kentte görülen problemler ve çözüm önerileri’ temalı gençlere yönelik bir ödüllü proje yarışması düzenliyoruz. ‘Gençler Yönetiyor Proje Yarışması’ ile gençler hem kazanacak hem de şehirlerine katkı sağlayacaklar. Gençlerin kültürel, ekonomik ve şehrimizin gelişimine katkı sağlaması hedeflenen yarışmayla, kentte görülen problemler ve çözüm önerileri ana temalı, Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri, Kentleşme ve Bilişim alanlarında yenilikçi, uygulanabilir, toplum yararına olabilecek fikirlerle gençlerin üretime katkı sağlamasını ve kendilerini geliştirmelerine fırsat sunulmasını amaçlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda azimle, kararlılıkla ve gençlerden aldığımız güç ve güvenle beraber en mutlu şehir olmak yolunda adımlar atacağız” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x