KırıkkaleManşetSiyaset

Seçim Bürosu Hiç Boş Kalmıyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan’ın seçim bürosu hiç boş kalmıyor. Seçim bürosu Pekdoğan’a destek verenlerle gün boyu dolup taşıyor.

Büyük bir ilgi var

MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mustafa Pekdoğan, yerel seçim için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Gün boyu ziyaretler ve görüşmeler yapan Pekdoğan’ın seçim bürosu ise hiç boş kalmıyor. Geniş bir seçim bürosu açan Pekdoğan’ın seçim bürosunda partililer ve vatandaşlar seçim çalışmalarını organize ediyor, Pekdoğan’a da destek görüntüsü veriyor. Kalabalığın dışarıya kadar taştığı seçim bürosu geç saatlere kadar bu şekilde oluyor.

Pekdoğan teşekkür etti
Kendisine gösterilen ilgi ve alakaya her fırsatta teşekkür eden MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan, “Gerçekten çok büyük bir ilgi ve alaka var. Ben bütün hemşehrilerime bu ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum. Anlara layık olmaya çalışacağız. Belediyeyi alarak Kırıkkale’yi tekrar canlandıracağız. Buraya gelen gelemeyen herkesin arzusu bu. Bunun için gecemizi gündüzümüze kattık çalışıyoruz” diye konuştu.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu