Manşet

Şehit aileleri, Başkan Ahmet Önal’ı makamında ziyaret etti

Şehit aileleri, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında şehit aileleri, Başkan Önal'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Şehit aileleri, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında şehit aileleri, Başkan Önal’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ı şehit aileleri ziyaret etti. Başkan Önal’a, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan şehit aileleri Önal’ı tebrik etti.

Başkan Önal da nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Ayrıca, Önal ailelere, ailenin acılarını paylaştıklarını ve her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.Ahmet Önal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Şehitlerimizin kıymetli aileleri, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Bu vesileyle bir kez daha tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dileriz” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x