EkonomiManşet

Su tahsilatına yeni düzenleme

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi su faturaları ödeme konusunda yeni bir düzenleme gitti. Düzenlemeye göre su tahsilat vezneleri saat 19.00’a kadar açık kalacak. Düzenlemeye dünden itibaren başlanıldı. 
DÜN BAŞLADI
Konu hakkında Kırıkkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi; “Vatandaşlarımızın su faturalarını ödeme konusunda yaşanılan sıkıntıları önlemek amacıyla su veznesi kapanış saatleri konusunda yeni bir düzenleme yapıldı. 24 Nisan 2014 tarihinden geçerli olan uygulamaya göre hafta içi saat 16.30’da kapanan su tahsilat vezneleri 19.00 saatine kadar açık tutulacak. Böylece su faturasını ödemek isteyen vatandaşlarımız 08.00 ile 19.00 saatleri arasında istedikleri saatte su tahsilat veznelerinden ödeme yapabilecekler.
GÜNCELLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Su faturaları üzerinde de güncelleme çalışmaları devam etmektedir. Su faturalarının son ödeme tarihinin her ayın 30’una denk gelecek şekilde uzatılması ile ilgili çalışmalar Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı’nın talimatı sonrasında Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır ve yetkili birimlerin çalışması ile önümüzdeki günlerde sonuçlanacak ve son ödeme tarihi konusundaki düzenleme kamuoyuna duyurulacaktır”
 

Başa dön tuşu